PROTOKÓŁ
1. TERMIN I MIEJSCE
23 maja 2010 roku, Marki - Pustelnik
2. ORGANIZATOR
Darek waldar Walczyna
3. BAZA
Marki, ul. Duża
4. ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY
Darek Walczyna, PInO 420
5. POGODA
Wiosenna, słonecznie. Temperatura: pow. 20 stopni.
6. TEREN
Tereny leśne Marki - Glinianki.
7. KATEGORIE I ETAPY
a) Kategoria TS
Etap: "Dół or not dół"
14 PK, limit czasu: 110 + 30 min., max. dł. 4 500 m; S=1260, skala mapy: 1:10 000
Zadania: 1) Odl. PKŁ-PKP = 1 120 m; 2) Glina; 3) ul. Spokojna
b) Kategoria TJ - nie odbyła się z braku uczestników
c) Kategoria TP - nie odbyła się z braku uczestników
d) Kategoria TR - nie odbyła się z braku uczestników
8. UCZESTNICY
Kat TS: 15 zespołów - 24 uczestników
Kat. TJ: 0 uczestników
Kat TP: 0 uczestników
Kat TR (II etap KolnO): 0 uczestników
RAZEM: 15 zespołów - 24 uczestników tras + 1 organizator. Łącznie: 25 osób :)
9. PROTESTY
Na chwilę obecną - brak (25.05.2010 r.)
10. PODZIĘKOWANIA
Uczestnikom - za liczne zaszczycenie swoją obecnością i uświetnienie Imprezy i wyrozumiałość dla organizatora:)
11. INNE
W czasie imprezy Kol. Agata Malengiewicz otrzymała Certyfikat Animatora InO nr 0115/2010
WYNIKI
Kategoria TS
Msc Nazwa Skład zespołu BPK BPK PS PS O/Zm PM Z Czas Suma TMWiM
zespołu -90 -60 -25 -15 -10 -30 -10
1. JARŁOJANTS KTE STYKI Basia Figaszewska,          Piotr Buciak             0+0+0 0 0 1000,0
2.   Kazimierz Makieła             1+0+0 0 1 999,2
3. HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal             2+0+0 0 2 998,4
3. Pielgrzym Tomasz Gronau,          Janusz Cegliński             2+0+0 0 2 998,4
5.   Sławomir Otap             1+0+0 7 8 993,7
6.   Mariusz Pietrzak,          Roman Pietrzak             10+0+0 1 11 991,3
7. SKKT 24 Joanna Puternicka     J,E       7+0+0 20 77 938,9
8.   Jarosław Wasyleczko, Konrad Wesołek             10+0+0 160 170 865,1
9.   Katarzyna Kościelniak, Adam Emieljaniuk         Ł,N   10+0+0 150 180 857,1
10. KInO InOchodziec Lublin Monika Gliniak,           Michał Krupiński             2+0+0 180 182 855,6
11. KTE TRAMP Barbara Szmyt,                Tamas Dombi             9+0+0 210 219 826,2
12.   Adrian Pyra,            Mateusz Komorowski 2x   J,E       7+0+0 110 347 724,6
13. GŁUCHY Mariusz Siwiec 7x       J   10+5+10 7 672 466,7
14. 90 WDW Inicjatywa Agata Malengiewicz 7x           10+10+10 90 750 404,8
15. "Bobry" Anna Kałucka,                    Jakub M. Gac 5x   R   B,L   10+0+3 440 948 247,6