XI Wiosenne Marsze na Orientację

"WiMnO 2009"

Protokół

 

1. TERMIN I MIEJSCE

24 maja 2009 roku, Warszawa - Elsnerów

2. ORGANIZATOR

Darek waldar Walczyna

4. BAZA

Pętla Elsnerów - ul. Piotra Bardowskiego 4 / Swojska 47

5. ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY

Darek Walczyna, PInO 420

6. POGODA

Wiosenna, słonecznie, przelotne chmury, nieco wietrznie. Temperatura: 15-20 stopni.

7. TEREN

Tereny leśne Elsnerów-Utrata.

8. KATEGORIE I ETAPY

Kategoria TS:
Etap: "Koszerny Skorpion":
13 PK (10 + 3 LOP), limit czasu: 120 + 30 min., dł. 4 000 m; S=1080, skala mapy: 1:10 000
Zadania: 1/2) Max=720 m, min=270 m; 3) Fort XII "Antoniów"

Kategoria TJ - nie odbyła się z braku uczestników

Kategoria TP:
Etap "Jadowity Skorpion"
12 PK (9 + 3 LOP), limit czasu: 100 + 30 min., dł. 3 500 m. skala: 1 : 10 000
Zadania: 1/2) Max=720 m, min=270 m; 3) Kąty proste: BIH, BDE, GEF

Kategoria TR:
Etap "Skorpion na rowerze"
12 PK (10 + 2 LOP), limit czasu: 45 + 15 min., dł. 6 100 m. skala: ok. 1 : 13 000
Zadanie: 110 stopni

9. UCZESTNICY

Kat TS: 10 zespołów - 14 uczestników
Kat. TJ - 0 uczestników

Kat TP: 9 zespołów - 17 uczestników

Kat TR (I etap KolnO): 2 zespoły - 2 uczestników

RAZEM: 21 zespołów - 33 uczestników tras + 1 organizator. Łącznie: 32 osoby :)

10. PROTESTY

Na chwilę obecną - brak (25.05.2009 r.)

11. PODZIĘKOWANIA

Uczestnikom - za naprawdę liczne zaszczycenie swoją obecnością i uświetnienie Imprezy i wyrozumiałość dla organizatora:)

12. WYNIKI

Kategoria TS

Miejsce Nazwa zespołu Skład zespołu BPK (90) BPK (60) PS (25) PS (15) Opis/Zm PM Zadanie Czas Suma TMWiM
1. SKKT 24 Joanna Puternicka, Klaudia Dróżdż             1 0 1 1000
1. HKT TREP Wiktor Marczak             1 0 1 1000
3.   Tomasz Słupczyński, Krzysztof Kowalczyk             0+0+10 0 10 991,7
4. JARŁOŁANTS KTE STYKI Basia Figaszewska, Piotr Buciak             0+3+10 0 13 988,9
5. Koło PTTK nr 1 przy PW Michał Segit             0+6+10 3 19 983,3
6. Brzuchomówcy Natalia Walczak, Anna Dłużewska             0+3+5 20 28 975,0
7.   Tomasz Sznajderski             0+5+10 15 30 973,1
8. 32 WDH Anna Nowakowska     I (XM)       5+5+9 0 44 960,2
9.   Andrzej Kędziorek K,M           10+10+10 23 233 785,2
10. GŁUCHY Mariusz Siwiec K,M       E,H,G   10+10+10 0 265 755,6

Kategoria TP

Miejsce Nazwa zespołu Skład zespołu BPK (90) BPK (60) PS (25) PS (15) Opis/Zm PM Zadanie Czas Suma
(pkt. karne)
1. PSZCZOŁA Marcin Tryc     B(PH)       0+0+0 4 29
2. Jedynka PTTK "BLACKDOG" Jarosław Górny       Lop (RA)     0+0+0 22 37
3.   Zbigniew Wojciechowski     B (PH)       5+1+0 12 43
4. AJ Anna Derecka, Jarosław Węgliński     F (XM)       9+10+5 0 49
5. Szukacze i Pies Basia Jurzysta, Karolina Jurzysta, Sławek Jurzysta         F,A   1+1+0 29 51
6. Bobry Ania Kałucka, Jakub Gac A (PO)           0+5+0 1 96
7. Egoiści i Olek Paweł Raszewski, Katarzyna Kubiaczyk, Aleksander Kaszewski   LOP         0+9+0 40 109
8.   Sandomierski Konrad, Regina Sosińska A (PO)       1x   0+9+6 0 115
9.   Anna Sandomierska, Jacek Sandomierski A (PO)       2x   0+9+6 0 125

Kategoria TR

Miejsce Nazwa zespołu Skład zespołu BPK (90) BPK (60) PS (25) PS (15) Opis/Zm PM Zadanie Czas Suma
(pkt. karne)
1. Koło PTTK nr 1 przy PW Michał Segit             10 9 19
2. GŁUCHY Mariusz Siwiec         E   1 415 426